De bestuursleden van de buurtvereniging komen uit alle hoeken van de buurtschap. Elk bestuurslid zit 5 jaar in het bestuur.

Het bestuur van 2017 bestaat uit de volgende personen:

André Pinkert, voorzitter                                           a.pinkert@kpnplanet.nl 260478
Joke Stevens, 2e voorzitter                                        erik24joke@gmail.com 363665
Henk Beltman penningmeester                                beltm160@gmail.com 362870
Fea Oonk, 2e penningmeester                                  fea.oonk@gmail.com 06-36186007
Diana Zendman secretaresse                                   dianazendman@gmail.com  364436
Marieke Hofmeijer 2 de secretaresse                      mhofmeijer@outlook.com 06-41743447
Petruschka Dietvorst, lid                                             petruschka@live.nl 364127
 Erik-Jan Ikkink lid,                                                        e.j.ikkink@planet.nl   06-51471989
 Wilma Kloots lid                                                          hj.kloots@hotmail.com  06-25102727

 

 

 

 

Vragen
Voor vragen, ideeën voor een activiteit of cursus en overige opmerkingen voor het bestuur kunt u contact opnemen met secretariaat@herike-elsen.nl. Bellen kan ook met (0547) 364436,vragen over de site of het aanleveren van materiaal voor de website kunt u mailen met info@herike-elsen.nl

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter